Prezentace pps - Irsko v zeleném

Nejde-li Vám prezentace pps Irsko v zeleném stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Irsko je se svou rozlohou 84 412 km² druhým největším z Britských ostrovů a po Velké Británii a Islandu třetím největším ostrovem Evropy. Podmanivá příroda ostrova vám snadno učaruje svou nevídanou krásou, až se vám chvílemi bude zdát, že snad ani není možné, aby existovalo tolik odstínů zelené. Nejspíš právě proto se Irsku také říká Smaragdový či Zelený ostrov.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, vodopád, Dargle, řeka, Shannon, mosty, Avoca, Shaneyx, Liffy, pobřeží, skály, moře,

Prezentaci pps Irsko v zeleném jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 23. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 189 návštěvníku.

Prezentaci pps Irsko v zeleném pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jack50.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,02 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Irsko v zeleném můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.