Prezentace ppsx - Inverze v Krkonoších

Nejde-li Vám prezentace ppsx Inverze v Krkonoších stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Takové zázraky dokáže inverze v Krkonoších. Jestli tyto zázraky chcete vidět, tak se podívejte na tuto prezentaci. Fotografie v této prezentaci pořídil fotograf Zdeněk Horák.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Strážné, Klínova bouda, Rennerovka, Láhrova bouda, Herlíkovice, Tetřeví bouda, Jankův kopec, Jankáč, Labská, Přední Labská, Mrklov, Benecko, Vítkovice, Rezek, Studenov, Kozákov, Ještěd Inverze, Krkonoše, Česká republika,

Prezentaci ppsx Inverze v Krkonoších jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 10. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 303 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Inverze v Krkonoších pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la mb:-).Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 5,70 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Inverze v Krkonoších můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.