Prezentace ppsx - Hruštičky

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hruštičky stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hruška je ovoce, plod hrušně, který je malvice (podobně jako jablko). Plody vyšlechtěných odrůd jsou jedlé a chutné. Tyto šťavnaté plody vyšlechtěných odrůd se podle doby dozrávání respektive sklizně dělí na letní, podzimní a zimní. Přičemž letní jsou nejméně trvanlivé a zimní naopak vydrží nejdéle. Hrušky je možno skladovat, nevydrží ale tak dlouho jako jablka. Hrušky jsou ovoce s velmi nízkým obsahem vitamínu C. Nezanedbatelný je ovšem výskyt vitamínu B, a to hlavně pod slupkou. 100 g hrušek má přibližně 213 kJ a 51 kcal. Z hrušek se vyráběla pracharanda, tradiční přísada do sladkých pokrmů. Dnes se z hrušek (hlavně na Moravě) vyrábí tradiční česká hruškovice.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, strom, ovoce, Hrušeň, hruštička, hruška,

Prezentaci ppsx Hruštičky jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Různé .

Od 01. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 53 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hruštičky pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Mlsoun.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hruštičky můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.