Prezentace ppsx - Hrad Helfštýn

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hrad Helfštýn stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Helfštýn je zřícenina jednoho z největších hradů v českých zemích, který leží asi 3 km jihovýchodně od Lipníka nad Bečvou nad obcí Týn nad Bečvou. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, řeka, Bečva, přehlídka, kováři, Hefaiston, hrad, zřícenina, hradby, nádvoří, Helfštýn, Česko,

Prezentaci ppsx Hrad Helfštýn jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 11. 02. 2016 si prezentaci stáhlo 565 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hrad Helfštýn pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la ---.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 5,82 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hrad Helfštýn můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.