Prezentace ppsx - Hrad Beckov

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hrad Beckov stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Beckov je zřícenina hradu na strmém, 60 metrů vysokém bradle, nad městečkem Beckov. Hrad je Národní kulturní památkou SR. Areál hradu je přístupný veřejnosti. O hradu se jako o starém se zmiňuje už uherská Anonymova kronika z 12. století. Potvrdil to i archeologický výzkum, podle kterého nejstarší osídlení skaliska pochází z pozdně laténského období, z období na přelomu letopočtu. ...

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hrad, zřícenina, Beckov,

Prezentaci ppsx Hrad Beckov jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 04. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 57 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hrad Beckov pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la jkjk.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hrad Beckov můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.