Prezentace ppsx - Houslový koncert

Nejde-li Vám prezentace ppsx Houslový koncert stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

David Garrett, vlastním jménem David Bongartz (nar. 4. září 1980, Cáchy, SRN) je americkoněmecký houslista. Na housle hraje už od 4 let. V pěti letech vyhrál první cenu a v sedmi letech už koncertoval. Studoval Lubeckou konzervatoř a Královskou hudební akademii. Získal 7 významných cen.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, housle, Babushka, Caprice, Carnival of Venice, Clair de Lune, Devil's Trill Sonata, Hava Nagila, Humoresque, I Have a Dream, Summer, Tico Tico, Unlimited Symphony, David Garrett,

Prezentaci ppsx Houslový koncert jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 26. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 408 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Houslový koncert pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la gstyle91.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,0 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Houslový koncert můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.