Prezentace ppsx - Hongkong

Nejde-li Vám prezentace ppsx Hongkong stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hongkong (=Voňavý přístav) je město a region ležící na pobřeží Jihočínského moře. Hongkong je důležitý kontejnerový přístav, významné ekonomické a obchodní centrum. Patří mezi nejhustěji osídlené oblasti světa. Oficiální název regionu je Zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky Hongkong a patří mezi zvláštní správní oblasti Čínské lidové republiky. Podle ústavy se Hongkong těší vysokému stupni autonomie, pouze za mezinárodní politiku a ozbrojené síly zodpovídá centrální vláda v Pekingu.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, ulice, mrakodrapy, město, Hongkong, Asie,

Prezentaci ppsx Hongkong jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 14. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 242 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Hongkong pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Andulka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Hongkong můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.