Prezentace ppsx - Heinz Schölnhammer

Nejde-li Vám prezentace ppsx Heinz Schölnhammer stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Heinz Schölnhammer se narodil ve Vídni, kde také studoval umění. Následné studijní cesty do Rakouska, Německa, Holandska a Itálie rozšířily dnešní uměleckou sféru a propagovaly jeho kontakty s významnými umělci - v současnosti žije a pracuje v Itálii. Dnes je jedním z nejpopulárnějších malířů figurativního umění v uměleckých kruzích. Je snílek se štětcem a barvou. Přesná stylistická definice umělce je obtížná a neměla by být v zájmu malíře. Dnes umělec inklinuje stále více k novému realismu (hyperrealismu), stylu, který je jedním z nejtěžších kvalitativních děl v malbě. Jeho zjevný naturalismus skrývá zralé kulturní znalosti a objevuje umělce se silnou osobností. Typickou charakteristikou umělce jsou jeho barvy, díky dokonalému chromatiku získává maximum výraznosti ze světla a stínu. Realistické malířské tradice jsou vždy oživovány současnými úkoly a vizemi. Objektivní umění je podobenstvím souhry mysli a hmoty. Touha po harmonickém pohledu na svět se stává leitmotivem a touhou tohoto umělce. Umělecký život a dílo proto doprovází nadšení pro malování, které se zaměřuje na krásné a vyvážené.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, zátiší, krajinky, obrazy, malíř, Heinz Schölnhammer ,

Prezentaci ppsx Heinz Schölnhammer jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 30. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 46 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Heinz Schölnhammer pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lemra.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Heinz Schölnhammer můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.