Prezentace ppsx - Harrison Fisher

Nejde-li Vám prezentace ppsx Harrison Fisher stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Harrison Fisher (27. července 1875 nebo 1877 - 19. ledna 1934) byl americký malíř a fotograf. Svou kariéru začal jako ilustrátor novin a časopisů. Od počátku 20. století až do jeho smrti se Fisherovy ilustrace a fotografie pravidelně objevovaly na obálce časopisu Cosmopolitan. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrazy, ženy, ilustrace, portréty, malíř, fotograf, Harrison Fisher, USA,

Prezentaci ppsx Harrison Fisher jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 04. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 146 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Harrison Fisher pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Judith.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,35 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Harrison Fisher můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.