Prezentace ppsx - Františkovy Lázně a okolí

Nejde-li Vám prezentace ppsx Františkovy Lázně a okolí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Františkovy Lázně jsou město v Karlovarském kraji v okresu Cheb. Žije zde asi 5,5 tisíce obyvatel. Léčivé účinky tamějších pramenů jsou známy od 15. století. Vodu z pramenů používali nejen místní obyvatelé - byla prodávána i po celém Německu. Je doloženo, že v roce 1700 v Německu prodej františkolázeňské vody převýšil objem vody pocházející ze všech německých lázní.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Františkovy Lázně, Bečov, Kynžvart, Cheb, Slavkovský les, Bismarckova rozhledna, krajina, Česko, Česká republika,

Prezentaci ppsx Františkovy Lázně a okolí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 29. 01. 2016 si prezentaci stáhlo 699 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Františkovy Lázně a okolí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,84 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Františkovy Lázně a okolí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.