Prezentace ppsx - Filozofie pokročilého věku

Nejde-li Vám prezentace ppsx Filozofie pokročilého věku stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

"Uvědomujete si, že začínáme stárnout už v době dětství? Ve věku do 10 let máme o stárnutí pouze mlhavé povědomí; Na otázku: 'Kolik ti je', dítě odpoví: 'Čtyři a půl'. Ale později už neříkáme: 'Je mi třicet šest a půl'. Dítě říká: 'Je mi čtyři a půl' nebo 'Bude mi pět'. A to je klíčové; Pak jste teenager, ale tím to nekončí. ...

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, text, krajina, příroda, věk, stáří, pokročilý věk, moudro,

Prezentaci ppsx Filozofie pokročilého věku jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Různý text,moudra.

Od 14. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 73 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Filozofie pokročilého věku pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la hoon hwang.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,04 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Filozofie pokročilého věku můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.