Prezentace ppsx - Evropské hrady a zámky 3

Nejde-li Vám prezentace ppsx Evropské hrady a zámky 3 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V prezentaci najdete hezké fotografie hradů i zámků- Hohenwerfen, Hochosterwirtz, Inveraray, Kenilworth, Kreuzenstein, Křivoklát, Lövenburg, Malbork, Menzanares, Olavinlinna. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hrady, zámky, Hohenwerfen, Hochosterwirtz, Inveraray, Kenilworth, Kreuzenstein, Křivoklát, Lövenburg, Malbork, Menzanares, Olavinlinna, Evropa ,

Prezentaci ppsx Evropské hrady a zámky 3 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 16. 02. 2017 si prezentaci stáhlo 248 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Evropské hrady a zámky 3 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Irenka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,05 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Evropské hrady a zámky 3 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.