Prezentace ppsx - Edgar Artis

Nejde-li Vám prezentace ppsx Edgar Artis stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jahody, špagety, vločky, noviny, květiny nebo kancelářské sponky. Vše, co si dokážete představit kdekoliv, jen ne na šatech. Módní ilustrátor Edgar Artis vytváří nádherné ilustrace šatů z běžných předmětů, které máme okolo sebe. Je to opravu nádhera, přesvědčte se sami.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, ovoce, zelenina, papír, kancelářské potřeby, zajímavosti,

Prezentaci ppsx Edgar Artis jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 07. 06. 2020 si prezentaci stáhlo 41 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Edgar Artis pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la CL.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Edgar Artis můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.