Prezentace ppsx - Dómské návrší a okolí

Nejde-li Vám prezentace ppsx Dómské návrší a okolí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Procházku historickou částí Olomouce nemůžeme zahájit jinde než před katedrálou sv. Václava na Václavském náměstí. Stavbu budoucího biskupského sídelního chrámu započal před rokem 1107 olomoucký údělný kníže Svatopluk. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Mlýnský potok, hradby, katedrála sv. Václava, vstup, interiér, sochy, chrám, sv. Gorazda, kaple sv. Barbory, arcibiskupská konzistoř, klášter Milosrdných sester, kaple sv. Františka z Assisi, fara, arcidiecézní muzeum, Muzeum umění Olomouc, Přemyslovský palác, Olomouc, Česká republika, Evropa,

Prezentaci ppsx Dómské návrší a okolí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 03. 05. 2017 si prezentaci stáhlo 232 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Dómské návrší a okolí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Petr Šafránek.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,78 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Dómské návrší a okolí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.