Prezentace pps - Dobové fotografie v barvě

Nejde-li Vám prezentace pps Dobové fotografie v barvě stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Barevné fotografie byly až do r. 1970 extrémně vzácné, a tak si historii často představujeme v černé a bílé. Dnešní technologie nyní umožňuje "obarvit" historické fotografie, což nám dává jedinečnou šanci vidět, jak svět doopravdy tenkrát vypadal.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, dobové fotografie, 1860-1967, lidé, Charles Darwin, Mark Twain, Charlie Chaplin, Albert Einstein, Claude Monet , Winston Churchill, Louis Armstrong,

Prezentaci pps Dobové fotografie v barvě jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 06. 04. 2016 si prezentaci stáhlo 335 návštěvníku.

Prezentaci pps Dobové fotografie v barvě pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Avi.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 3,86 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Dobové fotografie v barvě můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.