Prezentace ppsx - David Bowie

Nejde-li Vám prezentace ppsx David Bowie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

10. ledna 2016 zemřel britský zpěvák David Bowie. Vedle několika hudebních cen, byl v roce 1999 jmenován rytířem Řádu umění a literatury, což je jedno z nejvyšších francouzských ocenění za celoživotní hudební dílo. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, Girl Loves Me, China Girl, Let's Dance, Oh You Pretty Things, This Is Not America, Valentine's Day, Where Are We Now, Ziggy Stardust, Young Americans, David Bowie,

Prezentaci ppsx David Bowie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 12. 01. 2016 si prezentaci stáhlo 297 návštěvníku.

Prezentaci ppsx David Bowie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - David Bowie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.