Prezentace ppsx - Country - Kenny Rogers

Nejde-li Vám prezentace ppsx Country - Kenny Rogers stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kenny Rogers, celým jménem Kenneth Ray Rogers, je americký zpěvák, kytarista, klavírista, fotograf, herec a producent působící v oblasti americké country i pop-music, držitel ceny Grammy. Hudbě se věnuje již od dob svých středoškolských studií. Od roku 1958 až do roku 1967 působil postupně v několika hudebních skupinách.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, country, Lady, Don't Fall in Love with a Dreamer, Don't Take Your Love to Town, She Believes in Me, Lucille, You Decorated My Life, Why Don't We Go Somewhere and Love, All I Ever Need Is You, You Needed Me, Every Time Two Fools Collide, You've Lost That Lovin' Feeling, Together Again, Kenny Rogers,

Prezentaci ppsx Country - Kenny Rogers jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 18. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 259 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Country - Kenny Rogers pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,11 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Country - Kenny Rogers můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.