Prezentace ppsx - Cisterciácký klášter - Vyšší Brod

Nejde-li Vám prezentace ppsx Cisterciácký klášter - Vyšší Brod stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě je jediný fungující mužský cisterciácký klášter v Česku a jedna z nejvýznamnějších kulturních památek jižních Čech. Klášter založil roku 1259 Vok I. z Rožmberka. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, cisterciáci, cisterciácký klášter, Vyšší Brod, Česká republika,

Prezentaci ppsx Cisterciácký klášter - Vyšší Brod jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 06. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 180 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Cisterciácký klášter - Vyšší Brod pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Magda.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,3 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Cisterciácký klášter - Vyšší Brod můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.