Prezentace ppsx - Česká republika

Nejde-li Vám prezentace ppsx Česká republika stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Česko, úředním názvem Česká republika, je stát ve střední Evropě. Samostatnost nabylo 1. ledna 1993 jako nástupnický stát Československa, předtím existovalo jako jedna ze dvou republik československé federace. Navazuje také na více než tisícileté dějiny české státnosti a kultury. Podle své ústavy je Česko parlamentní, demokratický právní stát s liberálním státním režimem a politickým systémem založeným na svobodné soutěži politických stran a hnutí. Hlavou státu je prezident republiky, vrcholným a jediným zákonodárným orgánem je dvoukomorový Parlament České republiky, na vrcholu moci výkonné stojí vláda České republiky.

Klíčová slova: prezentace, ppsx, text, informace, firmy, údaje, anglicky, Česká republika,

Prezentaci ppsx Česká republika jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 28. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 116 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Česká republika pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Váňa Jiří Mgr..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Česká republika můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.