Prezentace pps - Česká republika

Nejde-li Vám prezentace pps Česká republika stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Loket je hrad v České republice, který se tyčí nad řekou Ohří v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Na jeho místě se nacházelo staré slovanské hradiště zvané starý Loket. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Mladá Boleslav, Český Krumlov, Loket, Děčín, Znojmo, Karlštejn, Kašperské hory, Křinec, Vltava, Rožmberk, Pardubice, Praha, Karlův most, Bělá pod Bezdězem, Sázava, Tábor, Jiřetín pod Jedlovou, Krásná Hora nad Vltavou, Zlín, Svatý Jan pod Skalou, Varnsdorf, Mělník, Nosálov, Česká republika,

Prezentaci pps Česká republika jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 04. 11. 2015 si prezentaci stáhlo 420 návštěvníku.

Prezentaci pps Česká republika pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jack.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 7,61 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Česká republika můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.