Prezentace ppsx - Černobílá Praha

Nejde-li Vám prezentace ppsx Černobílá Praha stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Prahu a její různá zákoutí, domy, střechy, Nový Svět, Karlův most, Staré město, Malou Stranu, Pražský hrad, Vyšehrad, Vltavu .... můžete vidět na černobílých fotografiích v této prezentaci. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, černobílé fotografie, Jiří Píša, Pražský Fotograf, řeka, Vltava, Karlův most, socha sv. Vojtěcha, sv. Augustina, Vyšehrad, kostel sv. Mikuláše, zvonice, Chrám sv. Víta, Nový Svět, Staré město, Malá strana, Pražský hrad, Hradčany, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Černobílá Praha jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 22. 07. 2016 si prezentaci stáhlo 264 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Černobílá Praha pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la L.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,33 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Černobílá Praha můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.