Prezentace ppsx - Čas na kávu ...

Nejde-li Vám prezentace ppsx Čas na kávu ... stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Káva je obvykle horký nápoj z plodů kávovníku. Označuje také prášek, který se k výrobě nápoje používá. Ten se získává mletím pražených semen kávovníku. Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a pro jeho povzbuzující účinky se káva pije především. Káva zvyšuje krevní tlak.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, reklama, osoby, káva,

Prezentaci ppsx Čas na kávu ... jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 20. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 235 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Čas na kávu ... pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Eyme.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,91 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Čas na kávu ... můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.