Prezentace ppsx - Brunovy lesní skulptury

Nejde-li Vám prezentace ppsx Brunovy lesní skulptury stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Bruno Torfs vytváří dřevěné sochy v životní velikosti. V jeho kouzelné zahradě můžeme najít vousaté čaroděje, ale i obyčejných lidí. Představte si, že žijete ve světě plném kouzel. Umělec Bruno Torfs žijící v Austrálii, zkrášlil svou zahradu fantastickými dřevěnými sochami. Inspirací byly pro něj lidé, které potkal při toulkách po světě. Bohužel, v roce 2009 zachvátil oblast, kde žil, velký požár. Plameny mu zničili domov a celou přírodní galerii.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, dřevo, sochy, skulptura, les, zahrada, Bruno Torfs ,

Prezentaci ppsx Brunovy lesní skulptury jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 05. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 55 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Brunovy lesní skulptury pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lenka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 14,3 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Brunovy lesní skulptury můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.