Prezentace ppsx - Bronzové pouliční sochy

Nejde-li Vám prezentace ppsx Bronzové pouliční sochy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Na počátku tvůrčího procesu je impuls, který vyvolá zadavatel nebo myšlenka. Prvním krokem je vytvoření kresby, která zachytí prvotní myšlenku. Následuje skica nebo model v sádře, hlíně či vosku. Tento model se dá přes počítač zakomponovat do reálného prostředí, ve kterém si ověřím správnou velikost a proporce. Pracuji se základními materiály jako je kámen, bronz, nerez, stříbro a dřevo. Pokud výsledná socha bude v bronzu, postupuji od celku k detailu. Metoda odlévání bronzu je na ztracený vosk. Tato metoda je 5000 let stará.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, ulice, obchodní dům, bronz, socha, bronzová socha,

Prezentaci ppsx Bronzové pouliční sochy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Různé .

Od 27. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 62 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Bronzové pouliční sochy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la LP.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Bronzové pouliční sochy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.