Prezentace ppsx - Brno

Nejde-li Vám prezentace ppsx Brno stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Vila Tugendhat v Brně je ojedinělým funkcionalistickým dílem německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe, který v roce 1928 vypracoval návrh stavby na zakázku manželů Grety a Fritze Tugendhatových. V roce 2001 byla vila Tugendhat zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Historické městské jádro Brna bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, katedrála sv. Petra a Pavla, exteriér, interiér, Vila Tugendhat - UNESCO, Židovský hřbitov, Moravská galerie, Justiční plác, Mahenovo divadlo, hrad Špilberk, město, Brno, Česká republika,

Prezentaci ppsx Brno jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 25. 07. 2016 si prezentaci stáhlo 425 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Brno pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,54 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Brno můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.