Prezentace ppsx - Bratislava - hlavní město Slovenska

Nejde-li Vám prezentace ppsx Bratislava - hlavní město Slovenska stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Bratislava je hlavní a největší město Slovenska, centrum Bratislavského kraje a historická metropole někdejších žup Prešpurské a Bratislavské. Rozkládá se na obou březích Dunaje, v jihozápadní části země, při hranici s Maďarskem a Rakouskem.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Bratislavský hrad, kostely, ulice, náměstí, Národní divadlo, památky, Staré Město, Bratislava, Slovensko,

Prezentaci ppsx Bratislava - hlavní město Slovenska jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 28. 01. 2016 si prezentaci stáhlo 487 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Bratislava - hlavní město Slovenska pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,02 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Bratislava - hlavní město Slovenska můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.