Prezentace ppsx - Botanická zahrada v zimě

Nejde-li Vám prezentace ppsx Botanická zahrada v zimě stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Botanická zahrada hlavního města Prahy (původně Pražská botanická zahrada) je botanická zahrada v Praze-Troji. Její nejznámější částí je skleník Fata Morgana, ale k zahradě patří také venkovní expozice včetně vinice sv. Kláry s kapličkou. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, zima, botanická zahrada, Trojský zámek, kaple sv. Kláry, Troja, Praha,

Prezentaci ppsx Botanická zahrada v zimě jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 30. 12. 2016 si prezentaci stáhlo 248 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Botanická zahrada v zimě pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,4 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Botanická zahrada v zimě můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.