Prezentace ppsx - Bojnický zámek

Nejde-li Vám prezentace ppsx Bojnický zámek stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Archivní doložené zprávy o hradu, respektive o hradišti nacházejícím se na tomto místě, sahají až do začátku 12. století. První písemná zmínka o hradu je z roku 1113. V roce 1970 byl Bojnický zámek prohlášen za Národní kulturní památku. V padesátých letech byla objevena pod zámkem jeskyně. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, zámek, exteriér, park, interiér, fresky, vitráž, nábytek, Bojnická zámek, Bojnice, Slovensko,

Prezentaci ppsx Bojnický zámek jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 29. 06. 2017 si prezentaci stáhlo 247 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Bojnický zámek pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Ina/Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,62 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Bojnický zámek můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.