Prezentace ppsx - Bečov nad Teplou

Nejde-li Vám prezentace ppsx Bečov nad Teplou stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Bečov nad Teplou je město v Karlovarském kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. V místním zámku je umístěn relikviář svatého Maura, podle některých zdrojů druhá nejcennější movitá památka v Česku. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostel sv. Jiří, radnice, náměstí, interiér, sbírka, archivní víno, relikviář sv. Maura, město, hrad, zámek, Bečov nad Teplou, Česká republika,

Prezentaci ppsx Bečov nad Teplou jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 28. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 339 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Bečov nad Teplou pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Eva Zajícová.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,87 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Bečov nad Teplou můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.