Prezentace pps - Antarktida - ledovce s pruhy

Nejde-li Vám prezentace pps Antarktida - ledovce s pruhy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ledovce se většinou pohybují rychlostí od 3 do 300 metrů za rok, ale jejich rychlosti mohou dosáhnout 1 až 2 km za rok, pokud jsou k tomu vhodné podmínky jako příkrý svah či vysoká rychlost tvoření ledovce. Nicméně v Antarktidě a Grónsku existují i ledovce v údolích, které se pohybují rychlostí 7 až 12 km za rok.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, ledovce, Antarktida, Antarctica,

Prezentaci pps Antarktida - ledovce s pruhy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Svět.

Od 21. 10. 2010 si prezentaci stáhlo 977 návštěvníku.

Prezentaci pps Antarktida - ledovce s pruhy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Šantroch.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 1,44 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Antarktida - ledovce s pruhy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.